פריצת ידע חדש

 

בכל הנוגע לפריצת תופעת אנרגיה חדשה וידע חדש למעגל המחזורי והסגור של רמת התודעה וההוויה האנושית הקיימת – ישנה התרחשות ביחס לאנרגיה זו, שככל שהאנרגיה או הידע החדש, הינם נמוכים ושטחיים יותר, כך הם אוספים סביבם יותר תומכים וחסידים. וככל שהאנרגיה החדשה והידע החדש הינם גבוהים ועוצמתי ים וחדשים באמת – כך יהיו להם יותר 'קשיי קליטה', אך כשיקלטו (ואם יקלטו) זה יהיה בדרך כלל לאחר נקודת השיא של פריצת האנרגיה החדשה לחיי בני האדם, לאחר שהיא נחלשת קצת, או הרבה, אבל אז, אם היא הצליחה בכל אופן, להיקלט – האפקט שלה יהא מטלטל, אפקט של רגנרציה REGENERATION , התחדשות, לבלוב מחדש, פרץ חיות לאנושות שהתרגלה פחות או יותר, לחיות על רמה  נמוכה ודלה של אנרגיה וידע, אך עם רמה גבוהה של גירוי וריגוש, ההולכים ועולים ככל שרמת האנרגיה והידע הולכים ומתדלדלים (מן הפריצה האחרונה שהייתה).

הידע החדש והאנרגיה החדשה ירגיעו ויורידו את רמת הגירוי והריגוש ויעלו את הצמיחה וההתחדשות בשדות וענפים שונים, אם זה מדע, אמנות, כמו גם בחיים של אנשים מסויימים.

עד כאן, מה שכתבתי תוך כדי קריאה בספרו של רודני קולין, 'התיאוריה של ההרמוניה השמיימית',. והנה, אחרי שכתבתי את הקטע הזה, אני מגיע לקטע הבא, שאני מתרגם אותו פחות או יותר כפי שנכתב.

"זה ברור שבתי ספר עלומים INVISIBLE מורגשים בחיינו ביותר מדרך אחת.

נראה שכשבני אדם עושים כמיטב יכולתם בשדה שלהם (משתמשים בטכניקות, המצאות והבנות הטובות ביותר שלהם) – בשיא של הישגיהם, משהו בלתי ניתן לתפיסה, נוסף מלמעלה.

מזהים זאת במחקר מדעי, בספרים, ולאחרונה בסרטים (את האלמנט הבלתי צפוי הזה).

הכיוון של בית ספר גבוה יכול להיקלט  באופן מודע או לא.

כדי לקבל זאת באופן מודע ועם הבנה, יש צורך במפתחות ידע מיוחדים. כדי שאנשים מסויימים יבינו מה קורה.

אבל זה לא אומר שאותה השפעה אינה מתקבלת ונקלטת בהרבה דרכים אחרות.

רודני קולין

2/4/1952

על אודות gabriel

כותב מסות, מלמד הקמת תודעה, משורר.
פורסם בקטגוריה אודות דרך התודעה, אנרגיה, חוקים קוסמיים, פרשנות תודעתית, תודעה, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *